Hakkımızda

 

Sur Kalıp, İstanbul Avcılar'da ki 15.000 m2'lik birinci fabrikamız ve Manisa’ da ki 10.000 M2 ikinci fabrikamızla % 100 milli sermayesi, öz kaynakları ve 400 ü aşkın çalışanıyla dünya standartlarında, en son teknolojiyle üretim yapan Türkiye'nin nadide kuruluşlarından birisidir. Kurumumuz, bünyesinde 156. Tasarım Merkezi statüsü ile Ar-Ge hizmetlerine yatırım yapan Türkiye'nin alanında öncü kuruluşlarından bir tanesidir.

Sahip olduğu en son teknolojiyle, ARGE, inovasyon ve tasarımı kendi yetkinliğinde buluşturan kurumumuz; 75 tondan 1800 tona kadar yapmış olduğu enjeksiyon üretimleriyle her geçen gün genişleyen yerli ve yabancı müşteri portföyüne, önemli markaları ve yeni yapmakta olduğu yatırımları da ekleyerek yoluna devam etmektedir.

Otomotivden Beyaz eşyaya, Savunma sanayiinden Sağlık sektörüne, Ev- Yaşam ürünlerinden Turizm ve Otelcilik sektörüne ve Endüstriyel tüm ambalajlara kadar bir çok sektöre, çok sayıda ki termoplastik malzemenin üretimiyle çözüm ortaklığı yapmaktadır.

Sur Kalıp, nitelikli ürünleri, çok sayıdaki çözüm ortaklıkları ve kendi ürettiği markalarıyla 63 ülkeye ihracat yapan, AR-GE, tedarik zinciri ve nitelikli personel yapısıyla da sürekli büyüyen, 40 yıllı aşkın tecrübesini tüm paydaşları ve ülkesinin kalkınmasına sunmaktan da gurur duymaktadır.

 

Sur Kalip

 

METİN TURNAOĞLU

Yönetim Kurulu Başkanı

 

 

 

© 2019 | Sur Kalıp | Tüm Hakkı Saklıdır.

Sur Kalip

Sur Kalip

Sur Kalip

Sur Kalip

Sur Kalip

Sur Kalip

Sur Kalip

Sur Kalip

Sur Kalip