OTOMOTİV SEKTÖRÜ

BEYAZ EŞYA SEKTÖRÜ

AMBALAJ SEKTÖRÜ

EV - YAŞAM ÜRÜNLERİ

SAVUNMA SANAYİ

OTOMOTİV PLASTİK AKSAM ÇÖZÜMLERİ

Bugüne kadar sektörün en büyük firmalarına özenli çalışmalarımız ile defalarca hizmet verdik. Kalite politikamız gereği günün ihtiyaçlarını tam olarak sağlayabilecek güncel teknoloji ve tecrübeli ekibimiz sayesinde emin adımlarla sektör içerisindeki yerimizi yükseltiyoruz.

Detaylar için tıklayınız...

BEYAZ EŞYA PLASTİK AKSAM ÇÖZÜMLERİ

Beyaz eşya sektörüne uzun yıllardır verdiğimiz kaliteli ve güvenilir hizmetlerin bir sağlaması olarak bugüne kadar bin'lerce OEM parçanın kalıplarını üretmiş durumdayız. Sektördeki ihtiyaçları ve kalite düzeyini sürekli olarak yakından takip ederek her geçen gün müşterilerimiz ile beraber büyüyoruz.

Detaylar için tıklayınız...

PLASTİK AMBALAJ ve IML ÇÖZÜMLERİ

Her türlü ambalaj ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için kullanım amaçlarına yönelik olarak, tanımlı özellikleri taşıyacak kalıp çalışmalarımız üretim sürecini her aşamasında tecrübeli teknik ekibimiz tarafından denetlenerek DIN-EN ISO:9001 güvencesi ile siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Detaylar için tıklayınız...

EV ve YAŞAM ÜRÜNLERİ

Sur Kalıp ev ve yaşam ürünleri tasarlayıp geliştirmektedir. Kendi markası ve farklı bir çok sektör firmalarına özel kalıp ve enjeksiyon baskı hizmeti vermektedir. Dünyada ilk defa denecek bir çok ürün Sur Kalıp tarafından ar-gesi ve üretimi yapılmakta ve global pazarlara sunulmaktadır.

Detaylar için tıklayınız...

SAVUNA SANAYİ ÇÖZÜMLERİ

Sur Kalıp savunma projelerinde gerekli imalat ve üretim izinlerine sahiptir. Tesis güvenliği, personel güvenliği ve ilgili kalite belgeleriyle, sektörün çok özel milli projeleri endüstriyel tasarım ve parça üretimi desteği vermektedir.

Detaylar için tıklayınız...

© 2019 | Sur Kalıp | Tüm Hakkı Saklıdır.